TÜRKİYE AÇIK DÖRTLÜ
2016
Sonuçlar
Fotoğraflar
B
İ
R
İ
N
C
İ
NO FEAR Takımı Kaptan:ATIF CEM ALTAN
ATIF CEM ALTAN
HÜSEYİN AVCIOĞLU
YALÇIN AYDAR
MUSTAFA AKHUN
MUTLU DEMİRKAYA
HÜSEYİN CESUR
İ
K
İ
N
C
İ
YILANKIRAN Takımı Kaptan:SALİM YILANKIRAN
SÜLEYMAN KOLATA
İSMAİL KANDEMİR
GÖKHAN YILMAZ
OKAY GÜR
SALİM YILANKIRAN
MEHMET SIRIKLIOĞLU
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
KÖKTEN Takımı Kaptan:NAMIK KÖKTEN (NPC)
ERCAN KURU
SEDAT ALUF
M.ALİ İNCE
ORHAN AKER
MESUT KARADENİZ
ADNAN MUSAOĞLU
2015
Sonuçlar
MP Dağılımı
Fotoğraflar
B
İ
R
İ
N
C
İ
YILANKIRAN Takımı Kaptan:SALİM YILANKIRAN
SÜLEYMAN KOLATA
İSMAİL KANDEMİR
GÖKHAN YILMAZ
OKAY GÜR
SALİM YILANKIRAN
MEHMET SIRIKLIOĞLU
İ
K
İ
N
C
İ
VALIO Takımı Kaptan:VALIO KOVACHEV
VALIO KOVACHEV
VLADI ISPORSKI
VICTOR ARONOV
AHU ZOBU
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
SİVRİOĞLU Takımı Kaptan:YEŞİM SİVRİOĞLU
HAKAN PEYRET
İLKER AYAZ
BERK BAŞARAN
MELİH OSMAN ŞEN
YEŞİM SİVRİOĞLU
ÖZGÜR KANLI
2014
Sonuçlar
MP Dağılımı
Fotoğraflar
B
İ
R
İ
N
C
İ
SQUADRA ANGELINI Takımı Kaptan:FRANCESCO ANGELINI
LORENZO LAURIA
ALFREDO VERSACE
MUSTAFA CEM TOKAY
ANTONIO SEMENTA
LEONARDO CIMA
VALERIO GIUBLIO
İ
K
İ
N
C
İ
YILANKIRAN Takımı Kaptan:SALİM YILANKIRAN
SÜLEYMAN KOLATA
İSMAİL KANDEMİR
GÖKHAN YILMAZ
OKAY GÜR
SALİM YILANKIRAN
MEHMET SIRIKLIOĞLU
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
VALIO Takımı Kaptan:VALIO KOVACHEV
VALIO KOVACHEV
VLADI ISPORSKI
VICTOR ARONOV
AHU ZOBU
2013
Sonuçlar
MP Dağılımı
Fotoğraflar
B
İ
R
İ
N
C
İ
LAURIA Takımı Kaptan:LORENZO LAURIA
LORENZO LAURIA
VALERIO GIUBLIO
ALFREDO VERSACE
MUSTAFA CEM TOKAY
İ
K
İ
N
C
İ
SOLAKOGLU Takımı Kaptan:CÜNEYT SOLAKOGLU
CÜNEYT SOLAKOGLU
HAKAN GÖKSU
BURAK BAŞKAN
IŞIN KANDEMİR
ERHAN DEMİRASLAN
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
ANADOLU BJK Takımı Kaptan:ZAFER SENGÜLER
ZAFER SENGÜLER
CENGİZ ARIGÜN
TAYFUN ÖZBEY
UFUK KOÇ
AYKAN AYDIN
2012
Sonuçlar
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
FOKS Takımı Kaptan:NAMIK KÖKTEN
NAMIK KÖKTEN
ORHAN AKER
NURİTTİN CENGİZ
ERCAN KURU
SEDAT ALUF
İ
K
İ
N
C
İ
SINCLAIR Takımı Kaptan:ANITA JANE SINCLAIR
NAFİZ ZORLU
MUSTAFA CEM TOKAY
ALFREDO VERSACE
LORENZO LAURIA
ALBERTO BENETTI
ANITA JANE SINCLAIR
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
YILANKIRAN Takımı Kaptan:SALİM YILANKIRAN
SÜLEYMAN KOLATA
İSMAİL KANDEMİR
GÖKHAN YILMAZ
OKAY GÜR
SALİM YILANKIRAN
MEHMET SIRIKLIOĞLU
2011
Sonuçlar
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
PRUSA M Takımı Kaptan:YUSUF KAHYAOĞLU
YUSUF KAHYAOĞLU
YALÇIN ATABEY
ENVER KÖKSOY
SALVADOR ASSAEL
İ
K
İ
N
C
İ
BİG Mİ? Takımı Kaptan:TURAN YAVUZ
TURAN YAVUZ
BORA ER
MERT BİLGEN
ERDİNÇ ERBİL
MEHMET BORMALI
DENİZ ŞAKİR ÜNLÜ
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
ZORLU Takımı Kaptan:NAFİZ ZORLU
NAFİZ ZORLU
MUSTAFA CEM TOKAY
ALFREDO VERSACE
LORENZO LAURIA
SERHAN ANTALYALI
YUSUF SOHTORİK
2010
Sonuçlar
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
PİRYOLİ Takımı Kaptan:COŞGUN KESGİN
COŞGUN KESGİN
TAMER ÇOKGÖR
ERDAL OLCAY ERCAN
KUDRET METİN
FİKRET AYDOĞDU
İ
K
İ
N
C
İ
SAYILKAN Takımı Kaptan:TEVFİK SAYILKAN
TEVFİK SAYILKAN
CAN ÖNEN
GÖKHAN YILMAZ
OKAY GÜR
HAKAN PEYRET
TEZCAN ŞEN
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
FOKS Takımı Kaptan:NAMIK KÖKTEN
NAMIK KÖKTEN
ORHAN AKER
SAM GATTENİO
NESİM ESKİNAZ
SEDAT ALUF
VERA ADUT
2009
Sonuçlar
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
KOLBASTI Takımı Kaptan:NEVZAT AYDOGDU
NEVZAT AYDOGDU
FİKRET AYDOĞDU
HALDUN VAHABOĞLU
MURAT ANTER
İ
K
İ
N
C
İ
MATRIX Takımı Kaptan:AYDIN UYSAL
AYDIN UYSAL
MEHMET KURANOĞLU
BİROL US
BURAK BAŞKAN
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
YILANKIRAN Takımı Kaptan:SALİM YILANKIRAN
SALİM YILANKIRAN
MEHMET SIRIKLIOĞLU
GÖKHAN YILMAZ
OKAY GÜR
ÖZGÜR ŞAKRAK
YALÇIN ATABEY
2008
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
ANADOLU B.K. Takımı Kaptan:İBRAHİM YARIMOĞLU
METİN EKŞİOĞLU
ERCAN KURU
HÜSEYİN CESUR
MEHMET EKŞİOĞLU
TAMER ÇOKGÖR
İ
K
İ
N
C
İ
EKİN Takımı Kaptan:İRFAN DOĞAN
İRFAN DOĞAN
OKAN ZABUNOĞLU
TAYFUN ÖZBEY
UFUK KOÇ
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
ÇUBUKÇU Takımı Kaptan:MAHMUT YERGİN
MAHMUT YERGİN
FARUK GARİPAĞAOĞLU
SONER ÇUBUKÇU
İLKER ÇUBUKÇU
AHMET YILMAZ
2007
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
YILANKIRAN Takımı Kaptan:TEVFİK SAYILKAN
SALVADOR ASSAEL
YALÇIN ATABEY
TEZCAN ŞEN
OKAY GÜR
İ
K
İ
N
C
İ
ZORLU Takımı Kaptan:NAFİZ ZORLU
NAFİZ ZORLU
MUSTAFA CEM TOKAY
ERDAL OLCAY ERCAN
TURAN YAVUZ
GÖKHAN YILMAZ
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
ER Takımı Kaptan: BORA ER
BORA ER
AHMET KÖKER
MERT BİLGEN
ZEKİ UÇUM
DENİZ ŞAKİR ÜNLÜ
2006
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
YILANKIRAN Takımı Kaptan:SALİM YILANKIRAN
SALVADOR ASSAEL
YALÇIN ATABEY
İRFAN DOĞAN
ÖZCAN PEHLİVAN
MEHMET SIRIKLIOĞLU
İ
K
İ
N
C
İ
KOLANKAYA Takımı Kaptan:AYTUĞ KOLANKAYA
AYTUĞ KOLANKAYA
GÖKHAN YILMAZ
SÜLEYMAN KOLATA
İSMAİL KANDEMİR
YUSUF SOHTORİK
METİN EKŞİOĞLU
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
AKGÜL Takımı Kaptan:MUSTAFA AKGÜL
MUSTAFA AKGÜL
MUSTAFA CEM TOKAY
BÜLENT ASLAN
HÜSEYİN AVCIOĞLU
TOROS YÜKSEL
BELTAN TÖNÜK
2005
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
KOLATA Takımı Kaptan:SÜLEYMAN KOLATA
SÜLEYMAN KOLATA
SALVADOR ASSAEL
ZAFER ŞENGÜLER
İRFAN DOĞAN
İSMAİL KANDEMİR
ERCAN KURU
İ
K
İ
N
C
İ
YILANKIRAN Takımı Kaptan:SALİM YILANKIRAN
GÖKHAN YILMAZ
YALÇIN ATABEY
LEVENT ÖZGÜL
ÖZCAN PEHLİVAN
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
VALENTİNO Takımı Kaptan:İBRAHİM YARIMOĞLU
HÜSEYİN CESUR
MEHMET EKŞİOĞLU
METİN EKŞİOĞLU
ŞAFAK URAS
ATIF CEM ALTAN
2004
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
ÖZDİL Takımı Kaptan:MELİH ÖZDİL
MELİH ÖZDİL
MEHMET ALİ İNCE
NAMIK KÖKTEN
SEDAT ALUF
ENİS AYDOĞU
İ
K
İ
N
C
İ
ESEN Takımı Kaptan:GÜLSEREN FÜGEN ESEN
DOĞAN ÜZÜM
ÖZCAN PEHLİVAN
İSMAİL KANDEMİR
TEZCAN ŞEN
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
HİDAYET KAPTAN Takımı Kaptan:HİDAYET ATALAY
HİDAYET ATALAY
ERHAN YAMUT
MUSTAFA CEM TOKAY
TİMUÇİN ERKOÇ
NAFİZ ZORLU
SALVADOR ASSAEL
2003
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
MİNA Takımı Kaptan:HAMİT EMEN
ENVER KÖKSOY
İRFAN DOĞAN
YUSUF SOHTORİK
MUSTAFA AKGÜL
BÜLENT ASLAN
HAMİT EMEN
İ
K
İ
N
C
İ
YILANKIRAN Takımı Kaptan:SALİM YILANKIRAN
ERGUN ÇUHADAR
AHMET KAHRAMAN
OSMAN ALAETTİNOĞLU
TOROS YÜKSEL
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
ATALAY Takımı Kaptan:HİDAYET ATALAY
NAFİZ ZORLU
SALVADOR ASSAEL
MUSTAFA CEM TOKAY
BURAK ARALP
TEZCAN ŞEN
2002
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
YILDIZ Takımı Kaptan:VEYSEL YILDIZ
VEYSEL YILDIZ
MEHMET KURANOĞLU
NEVZAT AYDOĞDU
FİKRET AYDOĞDU
ENVER KÖKSOY
İRFAN DOĞAN
İ
K
İ
N
C
İ
SELÇUK Takımı Kaptan:KORAY SELÇUK
KORAY SELÇUK
MELİH ÖZDİL
NAMIK KÖKTEN
SEDAT ALUF
NEZİH KUBAÇ
MESUT KARADENİZ
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
MARMARA S.K. Takımı Kaptan:MEHMET SIRIKLIOĞLU
MEHMET SIRIKLIOĞLU
ZAFER ŞENGÜLER
SÜLEYMAN KOLATA
YALÇIN ATABEY
İSMAİL KANDEMİR
2001
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
SELÇUK Takımı Kaptan:KORAY SELÇUK
KORAY SELÇUK
ETHEM URKAÇ
YALÇIN ATABEY
SÜLEYMAN KOLATA
MEHMET SIRIKLIOĞLU
SATO DİVRİK
İ
K
İ
N
C
İ
YENİLMEZ ARMADA Takımı Kaptan:MURAT MOLVA
MURAT MOLVA
UĞUR TAŞMAN
ENVER KÖKSOY
TURGAY SESYILMAZ
MEHMET KURANOĞLU
MUSTAFA AKGÜL
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
SAN Takımı Kaptan:AYDOĞAN SAN
AYDOĞAN SAN
MEHMET BARIŞ
NEVZAT AYDOĞDU
FİKRET AYDOĞDU
ORHAN EKİNCİ
MUSTAFA CEBREN
2000
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
İZMİR 1 Takımı Kaptan:NAFİZ ZORLU
SALVADOR ASSAEL
MERT BİLGEN
TUNGA OĞUŞ
İBRAHİM MUMCUOĞLU
İ
K
İ
N
C
İ
ANKARA 3 Takımı Kaptan:DEMİR ÖZBAŞAR
ENVER KÖKSOY
AKIN UÇAR
SELİM GEZGİNER
NEŞE MERCAN
POLAT ERDEMİL
ÖZGÜR GÖKSEL
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
İSTANBUL 1 Takımı Kaptan:MURAT ERKEL
MURAT ERKEL
GÖKHAN YILMAZ
ATA AYDIN
MERT UZUNHASAN
MUSTAFA AKGÜL
ÜMİT TARHAN
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
İSTANBUL 8 Takımı Kaptan:HAKAN GÖKSU
HAKAN GÖKSU
YUSUF SOHTORİK
SÜLEYMAN KOLATA
İSMAİL KANDEMİR
ETHEM URKAÇ
HİDAYET ATALAY
1999
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
İSTANBUL 3 Takımı Kaptan:GÜVEN ERKAYA
GÜVEN ERKAYA
NEZİH KUBAÇ
NACİ DEMİRBAŞ
HÜSEYİN AVCIOĞLU
MESUT KARADENİZ
MEHMET ALİ İNCE
İ
K
İ
N
C
İ
İZMİR 1 Takımı Kaptan:NAFİZ ZORLU
NAFİZ ZORLU
SALVADOR ASSAEL
TUNGA OĞUŞ
İBRAHİM MUMCUOĞLU
MERT BİLGEN
KAAN TOKSÖZ
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
ANKARA 4 Takımı Kaptan:ATİLA TAZELER
ATİLA TAZELER
ERGUN ÇUHADAR
İRFAN DOĞAN
NURİTTİN CENGİZ
UĞUR TASMAN
MURAT MOLVA
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
İSTANBUL 4 Takımı Kaptan:HAKAN GÖKSU
HAKAN GÖKSU
MUSTAFA AKGÜL
ÜMİT TARHAN
ETHEM URKAÇ
ESAT NUHOĞLU
1998
MP Dağılımı
B
İ
R
İ
N
C
İ
ANKARA 1 Takımı Kaptan:ATİLA TAZELER
ATİLA TAZELER
NURİTTİN CENGİZ
CENGİZ ARIGÜN
UĞUR TAŞMAN
MURAT MOLVA
ERGUN ÇUHADAR
İ
K
İ
N
C
İ
İSTANBUL 6 Takımı Kaptan:SİNAN GÖKSU
SİNAN GÖKSU
VERA ADUT
YALÇIN ATABEY
NACİ DEMİRBAŞ
HÜSEYİN AVCIOĞLU
MURAT EMRALİ
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
ANKARA 4 Takımı Kaptan:DEMİR ÖZBAŞAR
ENVER KÖKSOY
AKIN UÇAR
TAYFUN ÖZBEY
MEHMET KURANOĞLU
ERHAN YAMUT
TEVFİK GÜRKAN
Ü
Ç
Ü
N
C
Ü
İSTANBUL 1 Takımı Kaptan:CÜNEYT SOLAKOĞLU
NEZİH KUBAÇ
HAKAN GÖKSU
NEDİME DE TARANTO
ÜMİT TARHAN
MUSTAFA AKGÜL
ERDAL TEKİN


Copyright © Her hakkı saklıdır.VulkaN