Spingold Nakavt Takımlar Turnuvası

Spingold Nakavt Takımlar turnuvası Kuzey Amerika ve ACBL Yaz Şampiyonalarının ana turnuvasıdır.  1930 yılında başlayan turnuva 1937 yılına kadar Challange Knock-out Teams olarak Asbury Park Tropy içinde oynandı. 1934,1936 ve 37 yıllarında ayrıca Spingold adı altında oynandı.   1938'den itibaren ise sadece Spingold kaldı.   Turnuva ismini  sponsoru Nathan B. Spingold'den almaktadır.   Spingold 1936'da Amerikan Briç Ligi Onur Üyesi ve 1938'de ACBL başkanı olmuştur.
Spingold turnuvası ACBL'in en yüksek ödüllü turnuvalarından biridir ve Dünyanın önde gelen tüm oyuncularını bu turnuvada görebilirsiniz.
Briç otoriteleri bu turnuvayı kazanmanın dünya şampiyonasını kazanmaktan daha zor olduğunu iddaa ederler.


Son Şampiyon Fleisher Takımı

2016 Spingold

2016 Spingold

Şampiyonlar

2016 FLEISHER (Marty Fleisher-Chip Martel, Sabine Auken-Roy Welland, Brad Moss-Joe Grue) 
2015 James Cayne, Ron SchwartzLotan Fisher, Michael Seamon, Lorenzo Lauria,Alfredo Versace
2014 Richard Schwartz, Allan Graves, Lotan FisherRon Schwartz, Boye Brogeland, Espen Lindqvist
2013 Wojciech Gawel, Rafal Jagniewski, Jacek Kalita, Michal Nowosadzki
2012 Pierre Zimmermann, Franck Multon, Fulvio Fantoni, Claudio Nunes, Tor Helness, Geir Helgemo
2011 Pierre Zimmermann, Franck Multon, Fulvio Fantoni, Claudio Nunes, Tor Helness, Geir Helgemo
2010 Eric Greco, John Diamond, Geoff Hampson, Brian Platnick, Brad Moss, Fred Gitelman
2009 Jan Jansma, Louk Verhees, Ricco Van Prooijen, Russell Ekeblad, Matt Granovetter, Ron Rubin
2008 Alexander Dubinin, Andrei Gromov, Cezary Balicki, Adam Żmudziński
2007 Nick Nickell, Hemant Lall, Bob Hamman, Paul Soloway, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
2006 Nick Nickell, Richard Freeman, Bob Hamman, Paul Soloway, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
2005 Russ Ekeblad, Ron Rubin, Eric Greco, Geoff Hampson, Fred Gitelman, Brad Moss
2004 Nick Nickell, Richard Freeman, Bob Hamman, Paul Soloway, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
2003 Roy Welland, Björn Fallenius, Zia Mahmood, Michael Rosenberg, Cezary Balicki, Adam Żmudziński
2002 George Jacobs, Ralph Katz, Norberto Bocchi, Giorgio Duboin, Lorenzo Lauria,Alfredo Versace
2001 George Jacobs, Ralph Katz, Norberto Bocchi, Giorgio Duboin, Lorenzo Lauria,Alfredo Versace
2000 Rose Meltzer, Peter Weichsel, Alan Sontag, Chip Martel, Lew Stansby, Kyle Larsen
1999 Nick Nickell, Richard Freeman, Bob Hamman, Paul Soloway, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
1998 Nick Nickell, Richard Freeman, Bob Hamman, Paul Soloway, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
1997   Grant Baze, Tipton Golias, Marek Szymanowski, Marcin Leśniewski, Cezary Balicki, Adam Żmudziński  
1996 Nick Nickell, Richard Freeman, Bob Hamman, Bobby Wolff, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
1995 Nick Nickell, Richard Freeman, Bob Hamman, Bobby Wolff, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
1994 Nick Nickell, Richard Freeman, Bob Hamman, Bobby Wolff, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
1993 Nick Nickell, Richard Freeman, Bob Hamman, Bobby Wolff, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
1992 Mike Becker, Ron Rubin, Russ Ekeblad, Ron Sukoneck, Bobby Levin, Peter Weichsel
1991 Zia Mahmood, Michael Rosenberg, Seymon Deutsch, Jeff Meckstroth, Eric Rodwell
1990 Jimmy Cayne, Chuck Burger, Chip Martel, Lew Stansby, Bob Hamman, Bobby Wolff
1989 Jimmy Cayne, Chuck Burger, Bob Hamman, Bobby Wolff, Mike Passell, Mark Lair
1988 Jim Mahaffey, Ron Andersen, Paul Soloway, Bobby Goldman, Eric Rodwell, Jeff Meckstroth
1987 Brian Glubok, Dan Rotman, Harry Stappenbeck, Jaggy Shivdasani
1986 Malcolm Brachman, Bobby Goldman, Ron Andersen, Mike Passell, Mark Lair,Paul Soloway
1985 Tom Mahaffey, Jack Denny, Bill Passell, Russ Arnold, Ira Rubin, Chuck Burger
1984 George Rosenkranz, Eddie Wold, Marty Bergen, Larry N. Cohen, Jeff Meckstroth,Eric Rodwell
1983 Malcolm Brachman, Bobby Wolff, Bobby Goldman, Bob Hamman, Paul Soloway, Ron Andersen
1982 Ron Rubin, Mike Becker, Bob Hamman, Bobby Wolff, Alan Sontag, Peter Weichsel
1981 Larry N. Cohen, Ron Gerard, Ralph Katz, Warren Rosner, Allan Stauber, John Sutherlin
1980 Mike Becker, Kyle Larsen, Ron Rubin, Alan Sontag, Ron Von der Porten, Peter Weichsel
1979 Fred Hamilton, Bob Hamman, Ira Rubin, Bobby Wolff
1978 Malcolm Brachman, Bobby Goldman, Eddie Kantar, Mike Passell, Paul Soloway
1977 Lou Bluhm, Dan Morse, Cliff Russell, Curtis Smith, Tommy Sanders, Eddie Wold
1976 Roger Bates, Larry T. Cohen, Richard H. Katz, John Mohan, George Rosenkranz
1975 Grant Baze, John Fejervary, Lew Stansby, Piyush Vakil, Ron Von der Porten
1974 Lou Bluhm, Larry Gould, Steve Goldberg, Richard Shepherd
1973 Larry T. Cohen, Billy Eisenberg, Eddie Kantar, Richard H. Katz, Bud Reinhold
1972 B. Jay Becker, Mike Becker, Andy Bernstein, Jeff Rubens
1971 Steve Altman, Eugene Neiger, Tom Smith, Joel Stuart, Peter Weichsel
1970 Steve Altman, Tom Smith, Dave Strasberg, Joel Stuart, Peter Weichsel
1969 Billy Eisenberg, Bobby Goldman, Bob Hamman, Mike Lawrence, Jim Jacoby, Bobby Wolff
1968 Sami Kehela, Edgar Kaplan, Norman Kay, Sidney Lazard, Eric Murray, George Rapée
1967 Edgar Kaplan, Norman Kay, Bill Root, Alvin Roth
1966 Bill Root, Alvin Roth, Ira Rubin, Curtis Smith
1965 Bruce Elliott, Sami Kehela, Eric Murray, Percy Sheardown
1964 Bruce Elliott, Sami Kehela, Eric Murray, Percy Sheardown
1963 Russ Arnold, Harold Harkavy, Edith Kemp, Alvin Roth, Cliff Russell, William Seamon
1962 Leonard Harmon, Eddie Kantar, Marshall Miles, Ivar Stakgold
1961 Andy Gabrilovitch, Eddie Kantar, Marshall Miles, Bill Root
1960 Charles Goren, Peter Leventritt, Boris Koytchou, Harold Ogust, Howard Schenken, Helen Sobel
1959 William Grieve, Oswald Jacoby, Victor Mitchell, Ira Rubin, Morton Rubinow, Sam Stayman
1958 Paul Allinger, William Hanna, Sidney Lazard, Cyrus Neuman, Robert Rothlein
1957 B. Jay Becker, John R. Crawford, George Rapée, Alvin Roth, Sidney Silodor, Tobias Stone
1956 1/3. Charles Goren, Peter Leventritt, Boris Koytchou, Harold Ogust, William Seamon, Helen Sobel
1955 Myron Field, Lee Hazen, Richard Kahn, Charles Solomon, Sam Stayman
1954 Clifford Bishop, Milton Ellenby, Lew Mathe, John Moran, William Rosen
1953 Clifford Bishop, Milton Ellenby, Don Oakie, William Rosen, Doug Steen
1952 B. Jay Becker, John R. Crawford, George Rapée, Howard Schenken, Sam Stayman
1951 Myron Field, Charles Goren, Sidney Silodor, Helen Sobel
1900 John R. Crawford, Oswald Jacoby, George Rapée, Howard Schenken, Sam Stayman
1949 Jeff Glick, Arthur Goldsmith, Bruce Gowdy, Alvin Landy, Sol Mogal
1948 John R. Crawford, George Rapée, Howard Schenken, Sam Stayman, Margaret Wagar
1947 B. Jay Becker, Charles Goren, Lee Hazen, Helen Sobel, Waldemar von Zedtwitz
1946 William Christian, Mark Hodges, Sol Mogal, Margaret Wagar
1945 Sam Fry, Edward Hymes Jr., Oswald Jacoby, Theodore Lightner, Howard Schenken
1944 B. Jay Becker, George Rapée, Helen Sobel, Sam Stayman
1943 John R. Crawford, Charles Goren, Edward Hymes Jr., Howard Schenken, Sidney Silodor
1942 Sigmund Dornbusch, Richard L. Frey, Lee Hazen, Sam Stayman
1941 Mitch Barnes, Sam Fry, Edward Hymes Jr., Waldemar von Zedtwitz
1940 Oscar Brotman, Bertram Lebhar Jr., Samuel Katz, Alvin Roth
1939 Oswald Jacoby, Theodore Lightner, Merwyn Maier, Robert McPherran, Howard Schenken
 1938  B. Jay Becker, David Burnstine, Oswald Jacoby, Merwyn Maier, Howard Schenken
1937 Sam Fry, Edward Hymes Jr., Theodore Lightner, Waldemar von Zedtwitz
1936 B. Jay Becker, David Burnstine, Oswald Jacoby, Howard Schenken
1934    David Burnstine, Richard L. Frey, Michael T. Gottlieb, Oswald Jacoby, Howard Schenken  
  Asbury Park Trophy
1937 David Burnstine, Charles Goren, Oswald Jacoby, Merwyn Maier, Howard Schenken
1936 Lewis Bernard, Louis Haddad, Alvin Landy, Matthew Reilly, Philip Steiner
1935   Sam Fry, Edward Hymes Jr., Theodore Lightner, Merwyn Maier, Louis H. Watson  
1934 Aaron Frank, Jeff Glick, William Hopkins, Charles Porter
1933 David Burnstine, Oswald Jacoby, Richard L. Frey, Howard Schenken
1932 Michael T. Gottlieb, Oswald Jacoby, Theodore Lightner, Louis H. Watson
1931 David Burnstine, Oswald Jacoby, Willard Karn, P. Hal Sims
1930  Ely Culbertson, Josephine Culbertson, Theodore Lightner, Waldemar von Zedtwitz

Copyright © Her hakkı saklıdır.VulkaN